sefat
13 بهمن 1401 - 15:48

راه و شهرسازی زنجان موظف به تامین مسکن خانوارهای چند فرزند است

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان خود را موظف به تامین مسکن خانواده های دارای سه فرزند و بیشتر می‌داند.

به گزارش خبرنگار فارس در زنجان، اصغر اسماعیلی، امروز در آئین واگذاری کلید سه واحد مسکونی به سه خانواده دارای فرزند چهار قلو در استان زنجان در محل استانداری زنجان، اظهار کرد: در راستای حمایت از تحکیم خانواده و جوانی جمعیت و منویات مقام معظم رهبری اداره کل راه و شهرسازی استان اقدام به تحویل واحد مسکونی به خانواده های دارای فرزند چهارقلو کرده است.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در استان زنجان چهار خانواده دارای فرزند چهار قلو هستند، بیان کرد: با توجه به ظرفیتی که در اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان وجود داشت تصمیم گرفتیم امروز کلید سه واحد مسکونی را به این سه خانواده دارای فرزند چهارقلو تحویل بدهیم. 

وی گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان واحد مسکونی آماده به این خانواده ها تحویل می‌دهد و برای تحقق این مهم هم از ماه‌های گذشته برنامه‌ریزی و تلاش کرده است. 

اسماعیلی تاکید کرد: توجه به اجرای قانون جوانی جمعیت از اولویت های کاری اداره کل راه و شهرسازی استان است و این اداره کل نسبت به تحقق منویات مقام معظم رهبری دراین خصوص تلاش جدی را دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان ابراز کرد: خوشبختانه در دومین روز ایام الله دهه فجر سه واحد مسکونی به سه خانواده که دارای فرزند چهار قلو در زنجان هستند واگذار شد و یک خانواده مانده که به زودی امکان خانه دار شدن برای آنها فراهم می شود.

وی گفت: بر اساس وظیفه‌ای که بر حسب قانونی بر عهده مجموعه راه و شهرسازی گذاشته شده خود را موظف به تامین مسکن خانواده های دارای سه فرزند و بیشترکرده است و برای تحقق این مهم هم تلاش لازم را دارد. 

اسماعیلی تاکید کرد: همچنین در راستای حمایت از جوانی جمعیت برای خانواده های دارای سه فرزند و بیشتر این ظرفیت قانونی وجود دارد که اگر این خانواده ها قبل این از امتیازات دولتی مسکن استفاده کرده اند، دوباره می توانند از امتیازات لازم که در طرح نهضت ملی مسکن وجود دارد از تسهیلات زمین استفاده کنند.

پایان پیام/73009

منبع: فارس
شناسه خبر: 1015160