sefat
14 بهمن 1401 - 13:20

افتتاح ۳۰ پروژه دهه فجر در دلیجان/ ایجاد ۲۲۰ فرصت شغلی جدید +عکس

استاندار مرکزی از افتتاح ۳۰ پروژه دهه فجر و ایجاد ۲۲۰ فرصت شغلی جدید در شهرستان دلیجان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دلیجان ، پس از آنکه در نخستین روز ایام الله دهه فجر زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، شهرستان خمین میزبان آغاز برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در استان مرکزی بود امروز دلیجان مقصد دوم برنامه ها است و همزمان با سومین روز از ایام الله دهه فجر و باحضوراستاندار مرکزی دردلیجان  30 طرح عمرانی و اقتصادی  به بهره‌برداری رسید.

فرزاد مخلص‌الائمه، استاندار مرکزی در بدو ورود به دلیجان، به همراه هیئت با حضور در گلزار مطهر شهدای دودهک به مقام شامخ شهدای انقلاب ادای احترام کردند و همچنین با همراهی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با خانواده شهیدان  محمد و احمد کاظم زاده در دلیجان دیدار کرد.

پس از این، افتتاح پروژه‌های دلیجان در دستور کار بود به طوری که استاندار مرکزی به همراه نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، فرماندار دلیجان و جمعی از مدیران و اهالی، زمین چمن روستای دودهک را افتتاح کرد.

همچنین هم‌زمان با سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلام استاندار مرکزی و نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ومعاونین استاندار، فرماندار دلیجان و جمعی از مدیران از پروژه مسکن ملی نراق بازدید کردند و تعدادی واحد های مسکونی افتتاح شد.

 استاندار مرکزی و نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ومعاونین استاندار، فرماندار دلیجان و جمعی از مدیران کلنگ‌زنی فاز سه مسکن اقدام ملی شهرستان دلیجان انجام و از تعدادی واحد های تکمیل بهره‌برداری و افتتاح شد که در حاشیه این بازدید، استاندار مرکزی از سرعت عمل شهرداری دلیجان در صدور پروانه ساخت، قدردانی کرد.

افتتاح 30 پروژه اقتصادی و عمرانی با اعتبار 178 میلیارد تومان در دلیجان

فرزاد مخلص‌الائمه، استاندار مرکزی در حاشیه افتتاح پروژه‌های شهرستان دلیجان در جمع خبرنگاران حضور یافت و با اشاره به برنامه‌های امروز در شهرستان دلیجان اظهار داشت اظهار کرد: در سومین روز از ایام الله دهه فجر بالغ بر 30 پروژه اقتصادی و عمرانی با اعتبار 178 میلیارد تومان در دلیجان به بهره‌برداری می‌رسد که از این میزان، 100 میلیارد برای 29 پروژه عمرانی و 78 میلیارد برای یک پروژه اقتصادی سرمایه گذاری شده است. 

استاندار مرکزی تصریح کرد: میزان اشتغال ایجاد شده در این پروژه ها بیش از 220 نفر  است، عمدتا طرح های اقتصادی با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی و عمومی و  بعضا طرح های عمرانی با سرمایه گذاری دولت و مشارکت دهیاری ها انجام شده است. 

وی افزود: در مجموعه استان هر روز در یک یا دو  شهرستان‌ حضور پیدا می‌کنیم و امروز با حضور در شهرستان دلیجان  30 پروژه اقتصادی و عمرانی با اعتبار 178 میلیارد تومان افتتاح می‌شود که از میزان اعتبار 100 میلیارد تومان برای 29 پروژه عمرانی و 78 میلیارد تومان  برای یک پروژه اقتصادی سرمایه گذاری شده است.
 
استاندار مرکزی با اشاره به اشتغالزایی بیش از 220 نفر از طریق پروژه‌های عمرانی و اقتصادی گفت: طرح‌های اقتصادی با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی و عمومی و  طرح‌های عمرانی با سرمایه گذاری دولت و مشارکت دهیاری‌ها انجام شده است، امیدواریم در دوره‌های بعدی طرح‌های جدیدی را با شتاب بیشتری وارد مدار کرد.

مخلص‌الائمه تصریح کرد: روز گذشته یک افتتاح یکپارچه ملی تحت عنوان بهره برداری از یک هزار و 100 واحد آموزشی در سطح کشور نیز انجام شد که تعدادی از این واحدها مربوط به استان مرکزی بود که عموما مشارکت خیرین را داشت.

انقلاب اسلامی مسیر پیشرفت خود را به سرعت طی می‌کند

"حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی" نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین اظهار داشت: علی‌رغم همه سنگ اندازی‌ها و توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی امروز جمهوری اسلامی ایران در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی خود قرار دارد و جشن انقلاب در سراسر کشور برپا است و دشمن موفق نشد کاری از پیش ببرند و هم اکنون انقلاب اسلامی مسیر پیشرفت خود را به سرعت طی می‌کند.

وی افزود: ملت ایران همانند سال‌های نخست انقلاب در میدان حضور دارند و با شور و نشاط از ارزش‌های انقلاب و امام راحل و شهدا دفاع می‌کند و با اقتدار از آرمان‌های انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی صیانت می‌کنند، امروز با وجود تلاش دشمنان ایران اسلامی طرح‌های عمرانی مهمی در کشور گشایش و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چرخ سازندگی انقلاب اسلامی در حرکت است خاطرنشان کرد: افتتاح طرح‌ها و پروژه‌ها نشان می‌دهد که اراده ملت ایران از خواست دشمنان برتر است، ملت ایران با وحدت، همدلی و پیروی از رهبر معظم انقلاب گام‌های بلندتری را در جهت توسعه و آبادانی کشور برمی‌دارند.

به گزارش تسنیم، طرح توسعه واحد تولیدی الیاف با اعتبار 100میلیارد تومان از طرح های شاخص مورد بهره‌برداری درسفر استاندار به دلیجان بود، این خط تولید جدید و مدرن ،منسوجات الیاف شیشه تا عرض 3 متر را برای اولین بار در خاورمیانه تولید می کند.

انتهای پیام/711/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1016700